Apie mus

Pagaminta Lietuvoje / Made in Lithuania

Mes esame šeimos verslas Lietuvoje gaminantis savo prekinio ženklo ČIUŽINIŲ KARALIAI rankų darbo čiužinius. Savo gaminiuose perteikiame tvirtumą bei komfortą Jūsų kokybiškam miegui.

Siūlome bene geriausias kainas, gaminius pagamintus tik iš sertifikuotų medžiagų su garantijomis, pristatymą visoje Lietuvoje, galimybę apmokėti pristatymo metu, populiariausius modelius su kokoso, poliuretano ir viskoelastiniu sluoksniu. Perkamiausius čiužinių modelius bei dydžius turime sandėlyje bei galime pristatyti per 1-2 d.d. (https://www.ciuziniukaraliai.lt/pristatymas-1-2-d-d). Be čiužinių asortimente dar turime antčiužinius, pagalves, neperšlampamas čiužinių apsaugas, čiužinių užvalkalus, patalynės komplektus ir t.t. Esant poreikiui galime pagaminti ir nestandartinių matmenų gaminius, daugiau informacijos telefonu ar el. paštu.

Ekologija ir tvarumas mums yra svarbu. Klientui įsigijus naują čiužinį visuomet patarsime, kaip atsikratyti senojo nekenkiant gamtai. Čiužinius rekomenduojame keisti dažniau nei kas dešimtį metų, taigi senąjį reikia utilizuoti. Yra įmonės, kurios tuo užsiima. Apie jas skelbiame ir savo elektroninėje parduotuvėje (https://www.ciuziniukaraliai.lt/atiduokite-ciuzini-nemokamai).

Apie mus rašo Lrytas.lt - https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2020/12/03/news/seimos-versla-vystantis-vyras-zino-karalisko-miego-paslaptis-ir-siulo-tai-kone-uz-maziausia-kaina-17356841/
Ačiū, kad palaikote Lietuviškus šeimos verslus, o mes pažadame Jums gaminti su meile.
Visus įvertinimus rasite čia - https://evertink.lt/atsiliepimai/ciuziniukaraliai.lt/

Ačiū už įvertinimus, kokie jie bebūtų, kadangi tai leidžia mums tobulėti bei atsižvelgiant į pastabas sparčiau judėti į priekį. Tikimės, jog galėsime visada pateisinti lūkesčius ir Jūsų namuose būti Nr. 1 komfortiško miego gamintojas. 


Malonių pirkinių!
Čiužinių Karaliai
info@ciuziniukaraliai.lt
+370 643 49634


Populiariausi straipsniai
2021-03-01
Šiandieninė pasaulinė situacija ir prasti orai daugelį mūsų priverčia daugiau laiko leisti na..
2020-06-03
Renkantis čiužinį svarbu atsižvelgti į pagrindinius aspektus, kiek ir kokio svorio žmonių miegos ant..
2020-06-02
Miego kokybei yra svarbu ne tik geras čiužinys, tačiau ir temperatūra esanti miegamojo patalpoje tai..
2020-06-02
Pristatome Jums Lietuvoje gamintus savo prekinio ženklo čiužinius vaikams "PASAKA" ir &quo..
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA (išskirtiniai pasiūlymai ir dovanos)
Rašyti
Skambinti