Šeimos verslą vystantis vyras žino karališko miego paslaptis ir siūlo tai kone už mažiausią kainą

Šeimos verslą vystantis vyras žino karališko miego paslaptis ir siūlo tai kone už mažiausią kainą
Publikuota 2021-03-01 Skaitė 1412

Šiandieninė pasaulinė situacija ir prasti orai daugelį mūsų priverčia daugiau laiko leisti namuose ir miegamajame.

Vilnietis Vilius Survila įsitikinęs, kad būtent ten slepiasi viena iš geros savijautos priežasčių – sveikam ir patogiam miegui skirta karališka lova su tinkamu čiužiniu.


Įsuko šeimos verslą

Vilniuje įsikūrusios įmonės „Čiužinių karaliai“, siūlančios produktus geram miegui, vadovas Vilius Survila įsitikinęs, kad sveikam ir kokybiškam poilsiui būtina tiesiog karališka lova.

„Iš pradžių rinkomės iš siūlomų rinkoje čiužinių, tačiau norėdami pasiūlyti klientams kokybiškus gaminius, ilgai netrukus nusprendėme pradėti čiužinius gaminti patys. Kodėl?

Kai galvojame apie patogią lovą ar kokybišką miegą, pirma mintis, kuri ateina į galvą – karališka lova. Visais laikais rūmuose patogiausią lovą turėjo karaliai. Mūsų tikslas paversti klientų miegą karališku. Nuo kokybiško miego priklauso jūsų gyvenimo kokybė: sveikata, produktyvumas, nuotaika ar laikas, per kurį išsimiegate.

Todėl čiužinius gaminame tik laikydamiesi aukščiausių gamybos technologijų ir iš aukščiausios kokybės sertifikuotų medžiagų. Tokia mūsų filosofija, kurią puikiai perteikia pavadinimas“, – sako įmonės vadovas.

Paklaustas, ar iš tiesų vertėjo patiems imtis čiužinių gamybos, V. Survila nedvejojo – jau dabar netrūksta sugrįžtančių klientų.

„Dabar esame daug lankstesni kliento poreikiams, galime patys kontroliuoti gamybos procesus. Jau dabar turime sugrįžtančių klientų, kadangi tai išskirtiniai rankų darbo čiužiniai pagaminti Lietuvoje, ant kurių miegantys klientai nori jų ir kitiems artimiesiems. Šiuo metu visi mūsų šeimos nariai mėgaujasi mūsų gaminiais, o vaikai auga sveikoje aplinkoje. Šeimai patikėjus „Čiužinių karalių“ sėkme, tai tapo visos šeimos verslu. Norime plėstis, tad nuolat ieškome naujų partnerysčių ir esame atviri pasiūlymams“, – šypsosi vyras.


Vienetiniai modeliai ir ekologija

Šiuo metu įmonė siūlo 10 skirtingų modelių čiužinių, tačiau turint išskirtinius poreikius bei pageidavimus gali suprojektuoti ir vienetinį modelį.

„Populiariausias iš esamų – specialus dvipusis čiužinys „Deimantas“ skirtingiems orams. Kokoso pluoštas tiks mėgstantiems kietesnius čiužinius ar turintiems alergijas, nugaros skausmus, o viskoelastinis putų poliuretanas prisitaikys prie jūsų kūno formų ir suteiks miegui dar daugiau komforto.

Taip pat turime specialų ir išskirtinį sprendimą partneriams su skirtingais poreikiais čiužinio kietumui. Tai čiužinys „Karalius“ su dviem skirtingo kietumo zonomis – partneriai miega ant skirtingo kietumo medžiagos ir nei vienam netenka atsikelti neišsimiegojus dėl per kieto ar per minkšto čiužinio.

Siūlome ir antčiužinius, neperšlampamas čiužinių apsaugas, pagalves, patalynę, prekes vaikams bei aromaterapijai skirtus produktus. Mums svarbus mūsų klientų komfortas“, – asortimentą pristatė „Čiužinių karaliai“ vadovas.

Šiandien daugelis galvoja apie ekologiją. Tai svarbu ir šiems lietuviškų čiužinių gamintojams.

„Ekologija ir tvarumas mums yra svarbu. Klientui įsigijus naują čiužinį visuomet patarsime, kaip atsikratyti senojo nekenkiant gamtai. Čiužinius rekomenduojame keisti dažniau nei kas dešimtį metų, taigi senąjį reikia utilizuoti. Yra įmonės, kurios tuo užsiima. Apie jas skelbiame ir savo elektroninėje parduotuvėje.

Be to, visos gamyboje naudojamos medžiagos yra sertifikuotos. Naudojami audiniai atitinka „OEKO-TEX® Standard 100“ standartą“, – pasakojo V. Survila.


Patars, kaip išsirinkti tinkamiausią čiužinį

„Čiužinių karaliai“ vadovas patikina – kiekvienam klientui ras tinkamiausią čiužinį.

„Trečdalį gyvenimo pramiegame, todėl dažnas klientas renkasi naują čiužinį galvodamas apie savo savijautą bei sveikatą, kurią gadina nemiga, nugaros skausmai, nuovargis ir pan. Patogus ir tinkamas čiužinys padeda šioms problemoms išnykti.

Skatiname klientus kreiptis konsultacijai prieš atliekant užsakymą. Visuomet maloniai patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą pagal asmeninius poreikius. Žinantiems ko nori tereikia internetu pasirinkti norimą čiužinio sudėtį bei dydį ir populiariausius modelius pristatysime per 1-2 darbo dienas. Taigi, jau greitu metu pradėsite mėgautis kitokia gyvenimo kokybe už bene žemiausią kainą Lietuvoje“, – ragino V. Survila.


Šaltinis - https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2020/12/03/news/seimos-versla-vystantis-vyras-zino-karalisko-miego-paslaptis-ir-siulo-tai-kone-uz-maziausia-kaina-17356841/


Rašyti komentarą
Susijusios prekės
text_reviews
MIEGO EKSPERTŲ KOMENTARAS: Čiužinys vartomas ir gali būti naudojamas iš abiejų pusių, viena ..
Nuo €24900€34900
24
text_reviews
MIEGO EKSPERTŲ KOMENTARAS: Čiužinys vartomas ir gali būti naudojamas iš abiejų pusių, viena čiužini..
Nuo €29900€39900
61
text_reviews
MIEGO EKSPERTŲ KOMENTARAS: Čiužinys vartomas ir gali būti naudojamas iš abiejų pusių, viena čiužini..
Nuo €31900€41900
25
MIEGO EKSPERTŲ KOMENTARAS: Čiužinys vartomas ir gali būti naudojamas iš abiejų pusių, viena čiužini..
Nuo €49900€59900
338
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyti
Skambinti