Šeimos verslą vystantis vyras žino karališko miego paslaptis ir siūlo tai kone už mažiausią kainą

Šeimos verslą vystantis vyras žino karališko miego paslaptis ir siūlo tai kone už mažiausią kainą
Publikuota 2021-03-01 Skaitė 1705

Šiandieninė pasaulinė situacija ir prasti orai daugelį mūsų priverčia daugiau laiko leisti namuose ir miegamajame.

Vilnietis Vilius Survila įsitikinęs, kad būtent ten slepiasi viena iš geros savijautos priežasčių – sveikam ir patogiam miegui skirta karališka lova su tinkamu čiužiniu.


Įsuko šeimos verslą

Vilniuje įsikūrusios įmonės „Čiužinių karaliai“, siūlančios produktus geram miegui, vadovas Vilius Survila įsitikinęs, kad sveikam ir kokybiškam poilsiui būtina tiesiog karališka lova.

„Iš pradžių rinkomės iš siūlomų rinkoje čiužinių, tačiau norėdami pasiūlyti klientams kokybiškus gaminius, ilgai netrukus nusprendėme pradėti čiužinius gaminti patys. Kodėl?

Kai galvojame apie patogią lovą ar kokybišką miegą, pirma mintis, kuri ateina į galvą – karališka lova. Visais laikais rūmuose patogiausią lovą turėjo karaliai. Mūsų tikslas paversti klientų miegą karališku. Nuo kokybiško miego priklauso jūsų gyvenimo kokybė: sveikata, produktyvumas, nuotaika ar laikas, per kurį išsimiegate.

Todėl čiužinius gaminame tik laikydamiesi aukščiausių gamybos technologijų ir iš aukščiausios kokybės sertifikuotų medžiagų. Tokia mūsų filosofija, kurią puikiai perteikia pavadinimas“, – sako įmonės vadovas.

Paklaustas, ar iš tiesų vertėjo patiems imtis čiužinių gamybos, V. Survila nedvejojo – jau dabar netrūksta sugrįžtančių klientų.

„Dabar esame daug lankstesni kliento poreikiams, galime patys kontroliuoti gamybos procesus. Jau dabar turime sugrįžtančių klientų, kadangi tai išskirtiniai rankų darbo čiužiniai pagaminti Lietuvoje, ant kurių miegantys klientai nori jų ir kitiems artimiesiems. Šiuo metu visi mūsų šeimos nariai mėgaujasi mūsų gaminiais, o vaikai auga sveikoje aplinkoje. Šeimai patikėjus „Čiužinių karalių“ sėkme, tai tapo visos šeimos verslu. Norime plėstis, tad nuolat ieškome naujų partnerysčių ir esame atviri pasiūlymams“, – šypsosi vyras.


Vienetiniai modeliai ir ekologija

Šiuo metu įmonė siūlo 10 skirtingų modelių čiužinių, tačiau turint išskirtinius poreikius bei pageidavimus gali suprojektuoti ir vienetinį modelį.

„Populiariausias iš esamų – specialus dvipusis čiužinys „Deimantas“ skirtingiems orams. Kokoso pluoštas tiks mėgstantiems kietesnius čiužinius ar turintiems alergijas, nugaros skausmus, o viskoelastinis putų poliuretanas prisitaikys prie jūsų kūno formų ir suteiks miegui dar daugiau komforto.

Taip pat turime specialų ir išskirtinį sprendimą partneriams su skirtingais poreikiais čiužinio kietumui. Tai čiužinys „Karalius“ su dviem skirtingo kietumo zonomis – partneriai miega ant skirtingo kietumo medžiagos ir nei vienam netenka atsikelti neišsimiegojus dėl per kieto ar per minkšto čiužinio.

Siūlome ir antčiužinius, neperšlampamas čiužinių apsaugas, pagalves, patalynę, prekes vaikams bei aromaterapijai skirtus produktus. Mums svarbus mūsų klientų komfortas“, – asortimentą pristatė „Čiužinių karaliai“ vadovas.

Šiandien daugelis galvoja apie ekologiją. Tai svarbu ir šiems lietuviškų čiužinių gamintojams.

„Ekologija ir tvarumas mums yra svarbu. Klientui įsigijus naują čiužinį visuomet patarsime, kaip atsikratyti senojo nekenkiant gamtai. Čiužinius rekomenduojame keisti dažniau nei kas dešimtį metų, taigi senąjį reikia utilizuoti. Yra įmonės, kurios tuo užsiima. Apie jas skelbiame ir savo elektroninėje parduotuvėje.

Be to, visos gamyboje naudojamos medžiagos yra sertifikuotos. Naudojami audiniai atitinka „OEKO-TEX® Standard 100“ standartą“, – pasakojo V. Survila.


Patars, kaip išsirinkti tinkamiausią čiužinį

„Čiužinių karaliai“ vadovas patikina – kiekvienam klientui ras tinkamiausią čiužinį.

„Trečdalį gyvenimo pramiegame, todėl dažnas klientas renkasi naują čiužinį galvodamas apie savo savijautą bei sveikatą, kurią gadina nemiga, nugaros skausmai, nuovargis ir pan. Patogus ir tinkamas čiužinys padeda šioms problemoms išnykti.

Skatiname klientus kreiptis konsultacijai prieš atliekant užsakymą. Visuomet maloniai patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą pagal asmeninius poreikius. Žinantiems ko nori tereikia internetu pasirinkti norimą čiužinio sudėtį bei dydį ir populiariausius modelius pristatysime per 1-2 darbo dienas. Taigi, jau greitu metu pradėsite mėgautis kitokia gyvenimo kokybe už bene žemiausią kainą Lietuvoje“, – ragino V. Survila.


Šaltinis - https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2020/12/03/news/seimos-versla-vystantis-vyras-zino-karalisko-miego-paslaptis-ir-siulo-tai-kone-uz-maziausia-kaina-17356841/

Rašyti komentarą
Susijusios prekės
text_reviews
MIEGO EKSPERTŲ KOMENTARAS: Čiužinys vartomas ir gali būti naudojamas iš abiejų pusių, viena ..
Nuo 2490034900
24
text_reviews
MIEGO EKSPERTŲ KOMENTARAS: Čiužinys vartomas ir gali būti naudojamas iš abiejų pusių, viena ..
Nuo 2990039900
61
text_reviews
MIEGO EKSPERTŲ KOMENTARAS: Čiužinys vartomas ir gali būti naudojamas iš abiejų pusių, viena ..
Nuo 3190041900
25
text_reviews
MIEGO EKSPERTŲ KOMENTARAS: Čiužinys vartomas ir gali būti naudojamas iš abiejų pusių, viena ..
Nuo 4990059900
338
Populiariausi straipsniai
2021-03-01
Šiandieninė pasaulinė situacija ir prasti orai daugelį mūsų priverčia daugiau laiko leisti na..
2020-06-03
Renkantis čiužinį svarbu atsižvelgti į pagrindinius aspektus, kiek ir kokio svorio žmonių miegos ant..
2020-06-02
Miego kokybei yra svarbu ne tik geras čiužinys, tačiau ir temperatūra esanti miegamojo patalpoje tai..
2020-06-02
Pristatome Jums Lietuvoje gamintus savo prekinio ženklo čiužinius vaikams "PASAKA" ir &quo..
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA (išskirtiniai pasiūlymai ir dovanos)
Rašyti
Skambinti